🎦 IDEALNA DŁUGOŚĆ FILMU NA YOUTUBE

IDEALNA DŁUGOŚĆ FILMU NA YOUTUBE

idealna dlugosc filmu na youtubeZ tego wpisu dowiesz się jaka jest idealna długość filmu na YouTube

Długość filmów na YouTube to tak naprawdę sprawa mocno indywidualna.

⚠️ Nie istnieje coś takiego jak idealna długość filmu na YouTube.

Z przymrużeniem oka należy traktować wszelkie statystyki. Dane mówiące o średnim czasie oglądania, czasie porzucania wideo itp. są bez znaczenia bo tak naprawdę liczy się content czyli Twoje wideo oraz widzowie czyli osoby do których kierujesz swoje filmy.

 

content i widzowie twojego filmu – Tylko tyle i aż tyle 😉

idealna dlugosc filmu na yt

Od czego zależy długość filmu na YouTube?

Od tego co chcesz przekazać widzom oraz do kogo skierowane jest Twoje wideo. To co zawiera film ma wpływ na optymalną długość filmów na YouTube.

Wiadomo, że inaczej przegląda treści oraz spędza czas w sieci osoba w wieku 20 lat od takiej w wieku 50+. To samo dotyczy contentu wideo czyli treści (zawartości) Twojego wideo. Inną długość może mieć film instruktażowy lub typu unboxing od dostarczającego rozrywkę czy prezentujący np. wykonywanie ćwiczenia.

Staraj się “nie gonić” ani specjalnie nie przeciągać wideo szanując czas widza w tym i tak już zaganianym dla niego świecie…

Jeżeli dasz widzom to co trafia w ich potrzeby spędzą z Tobą wiele czasu 🙂

 

🏆 Gratuluję przeczytania wpisu i wytrwałości zdobywania wiedzy.
Już wiesz jaka jest idealna długość filmu na YouTube więc działaj 🙂 Jeżeli uważasz, że treść jest pomocna, proszę skomentuj lub udostępnij wpis.
“Ludzie, którzy tracą czas, czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz… “Mark Fisher

CO O TYM SĄDZISZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here