🎦 JAK ZDOBYĆ SUBSKRYBENTÓW NA YOUTUBE?

JAK ZDOBYĆ SUBSKRYBENTÓW NA YOUTUBE?

jak zdobyc subskrybentow na youtube

Z tego wpisu dowiesz się jak zdobyć subskrybentów na YouTube?

Subskrybenci to Twoi wierni widzowie, którzy postanowili zaufać Ci w postaci za subskrybowania Twojego kanału. Naturalnie zdobycie dużej ilości subskrybentów wymaga czasu, dlatego musisz systematycznie pracować nad swoim kanałem i stale przesyłać nowe filmy.

 

jak zdobyc wyswietlenia na youtube

 

👩‍💻 👨🏻‍💻 Subskrybenci spędzają więcej czasu na Twoim kanale, oglądają więcej Twoich filmów oraz chętniej udostępniają Twoje filmy dzięki czemu Twój kanał zwiększa zasięg wśród widzów.

Subskrybenci widzą Twoje wideo na stronie głównej oraz w proponowanych filmach

Tym samym subskrybenci pozytywnie wpływają na watch time czyli łączny czas oglądania Twoich materiałów wideo co ma korzystny wpływ na pozycjonowanie Twoich filmów i całego kanału na YouTube. A im dłużej oglądają Twoje wideo tym więcej YouTube im proponuje kolejnych Twoich filmów 😉

⚠️ Niestety nawet subskrybenci nie otrzymują powiadomień o nowo przesłanych filmach.

Aby subskrybenci otrzymywali powiadomienia o każdym przesłanym wideo muszą kliknąć ikonę dzwonka (warto ich do tego zachęcić)

 

w DUŻYM stopniu Od subskrybentów zależy Twój sukces na youtube…

Subskrybenci Tworzą społeczność wokół Twojego kanału. Buduj z nimi relacje, prowadź interakcje w komentarzach i angażuj do dalszego działania.

jak zwiekszyc wyswietlenia na youtube

 

👩‍💻 👨🏻‍💻 Jak zdobyć subskrybentów na YouTube?

 ☑️ Zadbaj o spójny wizerunek Twojego kanału (marki) na YouTube oraz jego optymalizację (grafika, opis, znak wodny, zwiastun kanału, szablon miniaturek, playlisty itd.) W opisie kanału i/lub zwiastunie kanału opowiedz swoją historię dlaczego postanowiłeś/aś założyć konto na YouTube. Przedstaw także misję oraz tematykę kanału.

 ☑️ Twórz wartościowe materiały wideo. Interesujące i pomocne materiały zawsze będą przydatne. Kierunek rozwoju kanału mogą pomóc obrać, sami subskrybenci – wsłuchaj się w ich potrzeby m.in. za pomocą komentarzy oraz ankiet. Daj wartość, emocje lub rozrywkę po którą widzowie będą chętnie wracać.

 ☑️ Bądź systematyczny i regularnie przesyłaj nowe filmy. Dzięki publikowaniu o regularnych porach stworzysz swój własny rytm do którego przyzwyczaisz widzów. Możesz zrobić serię, która ukazuje się np. w środy o 20:00. Dzięki temu subskrybenci i widzowie będą wiedzieli kiedy spodziewać się nowych materiałów.

 ☑️ Zachęcaj do subskrybowania kanału Twoich widzów. Szczególnie przydatne do subskrybowania mogą być karty oraz ekrany końcowe. Widzowie, którzy obejrzeli wideo do końca są bardziej skłonni za subskrybować Twój kanał dlatego na końcu filmu po prostu poproś widzów, aby subskrybowali Twój kanał jeżeli uznali go za wartościowy.

 ☑️ Analizuj. Sprawdzaj kim są i skąd pochodzą Twoi widzowie/subskrybenci oraz które filmy i jak długo oglądają. Zobacz, które filmy są najpopularniejsze wśród subskrybentów oraz które wideo powodują zdobywanie nowych subskrybentów. Analizuj czas oglądania Twoich filmów przez subskrybentów aby porównać z pozostałymi wyświetleniami widzów (nie subskrybentów). Podążaj za trendami i zdobywaj wielu subskrybentów 😉

 

🏆 Gratuluję przeczytania wpisu i wytrwałości zdobywania wiedzy.
Już wiesz jak zdobyć subskrybentów na YouTube więc działaj 🙂 Jeżeli uważasz, że treść jest pomocna, proszę skomentuj lub udostępnij wpis.
“Ludzie, którzy tracą czas, czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz… “Mark Fisher

CO O TYM SĄDZISZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here